Kırklareli 1 Şubesi

Eğitim-Bir-Sen Kırklareli 1 Nolu Şubesi Lüleburgaz İlçesi İş Yeri Temsilcileri Sendikal Eğitim Formatörlüğü Programını Gerçekleştirdik.

Eğitim-Bir-Sen Kırklareli 1 No’lu Şubesi  Lüleburgaz İlçesi işyeri temsilcileri sendikal eğitim formatörlüğü programını gerçekleştirdi. Şube Başkanı Selahattin Karanfiler, işyeri temsilcileri sendika ırmağımızın doğuş yeridir.Irmağın doğuşu ne kadar temiz ve hareketli olursa sendika denizimiz de o kadar derin,büyük ve nitelikli olur dedi. Karanfiler bu eğitimler üyelerimizin ve sendikamızın entelektüel birikimi ve kapasitesini geliştirdiğini ifade etti.

Karanfiler,geçen dört yılda genel merkez ve şube olarak çok yoğun bir çalışma ve gayretin içinde olduklarını,toplu sözleşme,ülkedeki kalkışma,dış güçlerin oyunları,uluslararası sendikal çalışmalar,küresel ve ulusal sorunlar,sendikamız adına hem yorucu hem de yoğurucu olmuştur dedi.

İlhan Aşanboğa,Mehmet Şanlıer, dünya ve ülkemizde sendikacılık, iletişim ve teşkilat kültürü konularında birer sunum yaptılar.

Eğitim sonunda Motif Kart,üyelik çalışmaları üzerinde konuşularak ayrıca  işyeri temsilcilerinin talepleri,teklifleri ve tenkitleri de değerlendirildi.

Program, dilek ve temennilerle sona erdi.